Realme 12 Pro+ Rolex Edition, lansman tarihi ile birlikte duyuruldu

Realme, yakında piyasaya sürülecek olan 12 Pro ve 12 Pro+ akıllı telefonları için hazırlıklarını hızlandırıyor. Lansmandan önce, şirketin lüks bir saat firması ile iş birliği yaptığına dair ipuçları vererek dikkat çekmeye başladı. Sızdırılan görseller, bu markanın Rolex olduğunu ve Realme’nin 12 Pro+ modelinin özel bir versiyonunu mavi deri ve arka yüzeyde altın vurgularla hazırlayacağını işaret ediyor. Telefon üreticisi, Rolex logosunu andıran bir taç emojisi kullanarak bu iş birliğini ilk kez duyurdu.

Sızdırılan tanıtım görselinde, Rolex Oyster Perpetual Datejust saat üzerinde belirgin bir tarih olan 28’i göstererek, olası bir lansman tarihini işaret ediyor: 28 Ocak.

Realme 12 Pro+ Rolex Edition, lansman tarihi ile birlikte duyuruldu

Lüks iş birliğine ek olarak, Realme 12 Pro serisinin çeşitli tanıtımlarda açığa çıkan bir periskop kamera özelliği getirmesi bekleniyor. Şirket, TENAA, SIRIM, Hindistan BIS ve TDRA web sitelerinden sertifikalar alarak, Hindistan’da Ocak ayında seri lansmanı için sahneyi hazırladı.

Bunun yanı sıra, Realme 12 Pro+ modelinin Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 yonga setiyle güçlendirilmesi bekleniyor. Cihazın, 16 megapiksel ön kamerayla donatılmış 6.7 inç AMOLED FHD+ 120Hz ekranla gelmesi muhtemel. Yukarıda bahsedildiği gibi, 2x optik zoom özelliğine sahip 32MP sensörlü bir periskopik telefoto kamera özelliği bulunacak. Ayrıca, 50MP ana kamera sensörü, 5.000mAh pil kapasitesi, 100W hızlı şarj desteği ve cihazda 16GB’a kadar RAM bekleniyor. Lansman tarihine yaklaştıkça daha fazla detayın açıklanması muhtemel, bu yüzden gelişmeleri takip etmeye devam edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir